PODZIEL SIĘ

01.03.2019

Już za kilka godzin, dokładnie o 20.05 rozpocznie się pierwszy odcinek kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami.

Tym razem jest mi on szczególnie bliski, gdyż w parze z Panią Dominiką Tajner-Wiśniewską wystąpi mój ProAmowy Partner Taneczny Wojtek Jeschke.

Będę im bardzo mocno kibicować, oczywiście przesyłać smsy i Was również do tego zachęcam 🙂 ♥ Para nr 11

Jak zapewne większość z osób zainteresowanych tematem, podglądałam na Instagramie jak pary przygotowywały się do tego występu. I tak sobie pomyślałam (jako osoba, która uczy się tańca od przeszło 4 lat), że to nie lada wyczyn i wyzwanie, a powtarzając za niektórymi Gwiazdami wielka przygoda.

Bo, czy ten program tak naprawdę jest o tańcu … Na pewno tak – bo widz dowiaduje się, choćby o tym, jakie są dwa podstawowe style taneczne i jak w ogóle nazywają się tańce.

Ale osobiście wydaje mi się, że chodzi o coś zupełnie innego – o zauważanie drugiego człowieka z jego możliwościami, ale też trudnościami, o pewien proces i zmiany, jakie zachodzą w Gwiazdach, którym kibicujemy.

Zadanie Nauczyciela i zarazem Partnera Pro w takiej Parze jest bardzo odpowiedzialne i złożone. Bo nie wystarczy, żeby nauczyć samych kroków. Bo kiedy przychodzi do występu i my widzownie obserwujemy Parę, to chcemy zobaczyć jakąś szczególną relację na parkiecie. Podobają nam się opowiadane tańcem historie, za którymi sami tęsknimy, albo te które nas bawią.

Z niecierpliwością czekam na historię opowiedzianą przez Wojtka i Panią Dominikę. Trzymam za Was mocno kciuki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *